У державців немає місця для філософії.
Томас Мор, англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер, Святий Римо-католицької церкви

У Каннах відбувся прем'єрний показ фільму Лозниці "Донбас"

9 травня, 2018 - 14:32
Фото: nv.ua / кадр з фільму "Донбас"

У середу, 9 травня, на міжнародному Каннському кінофестивалі відбувся прем’єрний показ стрічки "Донбас" українського режисера Сергія Лозниці, яка візьме участь в одній із конкурсних програм фестивалю, передає УНН.

"Народженому в Білорусі режисеру Сергію Лозниці подобається фліртувати з документальним жанром. Після "Лагідної", представленої на конкурсі в 2017 році, у своєму шостому довгому метрі в офіційному відборі він використовує аматорські військові відеоролики, щоб показати війну на Донбасі", — пишуть про режисера організатори фестивалю.

"Донбас" — спільний продукт Німеччини, України, Нідерландів, Франції та Румунії. Сценарій фільму заснований на документальних матеріалах. Сергій Лозниця розповідає про події, що відбувалися на сході України.

"У центрі уваги — люди, вимушені пристосовуватися до життя в умовах, коли розпадаються інститути влади, сімейні та професійні зв’язки, коли речі перестають називатися своїми іменами”, — пише про кіно копродюсер "Артхаус Трафік".

Фільм буде демонструватись на фестивалі тричі 9 травня, його показ відкриває одну з конкурсних програм фестивалю — "Особливий погляд". Широка публіка бачить стрічку вперше.

Вихід фільму "Донбас" в український прокат запланований на 2018 рік.

Як повідомлялося, 8 травня на Міжнародному Каннському кінофестивалі запрацював український павільйон.

Читайте також - ""Донбас" і "Жінка на війні": два шанси для України".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН