Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

РФ безпідставно збільшила кількість оглядів прямуючих в Україну суден, - Лавренюк

10 липня, 2018 - 15:50
Фото: Reuters

Спеціальні підрозділи Російської Федерації з 29 квітня необґрунтовано та безпідставно збільшили кількість оглядів суден, що прямують до портів України через Керченську протоку, незалежно від прапора судна.

Про це заявив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, передає прес-служба Міністерства інфраструктури України на офіційному сайті.

"Загалом у період із 29 квітня по 9 липня 2018 року Російською Федерацією було затримано для огляду 93 судна. В результаті таких оглядів судна простоюють від кількох годин до кількох днів. Судновласники зазнають невиправдано значних витрат", - наводить прес-служба слова заступника міністра Юрія Лавренюка.

За його словами, усі дані щодо затримок суден Мінінфраструктури направляє до Міністерства закордонних справ.

"Влада РФ не пояснює причини огляду суден, тим самим створюючи напругу в регіоні і заважаючи мирному судноплавству в північно-східній частині Чорного моря та біля Азовського моря", - наголосив Ю.Лавренюк.

Мінінфраструктури проситиме МЗС України звернутися до МЗС РФ із протестом щодо таких дій, а також із питань, пов'язаних з організацією спільного використання Азовського моря та регламентацією правил плавання.

Нагадаємо, ще у травні експерт з питань Криму, головний редактор сайту blackseanews.net Андрій Клименко повідомляв про необгрунтовані затримки суден, що йдуть з, а також до українських портів Азовського моря Російськими кораблями.

Більше про ескалацію в Азовському морі читайте в ексклюзивних матеріалах "Дня":

"Морської політики в Україні немає";

"Про агресію Кремля на морі";

"Рибалки — у зоні ризику";

"Держава-пірат".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ