Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

130 данських військових навчатимуть українських колег

11 серпня, 2022 - 09:35
Фото з фейсбук сторінки Генеральний Штаб ЗСУ

130 інструкторів Данії навчатимуть українських військовослужбовців у рамках програми під керівництвом Великої Британії, про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

"Україна все ще потребує підтримки у боротьбі з російським вторгненням, тому Данія посилює підтримку військової підготовки.

Данія підтримає навчальний проект під керівництвом Сполученого Королівства участю 130 данських солдатів і одночасно пропонує навчати українських військових у Данії. Тому розпочато діалог з Україною щодо підтримки навчання командного складу та підтримки Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У 2022 році на проект підтримки військової підготовки буде виділено 100 мільйонів данських крон.

Велика підтримка Данії у військовій підготовці українських вояків.

Протягом багатьох років Данія надає підтримку українській обороні через Фонд миру та стабілізації щодо консультацій, навчання та тренування.

Данія підтримує навчальні заходи в Україні з 2015 року в рамках операції «ОРБІТАЛ», яку очолює Сполученe Королівство. Метою операції «ОРБІТАЛ» було навчання українських військових базовим військовим навичкам та плануванню операції. Крім того, були також радники на різних стратегічних, оперативних і тактичних рівнях, які підтримували реорганізацію та розвиток освіти.

Крім того, Данія також підтримала навчальну місію під керівництвом Канади «ЮНІФАЄР». Метою операції «ЮНІФАЄР» було навчання українських військових навичок, таких як організаційність та стрільба.

Данія разом із союзниками та партнерами по співпраці взяла на себе велику відповідальність за підтримку України після жорстокого вторгнення Росії 24 лютого.

Данія посилила підтримку України та збільшення присутності НАТО в регіоні у вигляді зброї та іншого обладнання для використання в українській обороні на суму понад 2 мільярди данських крон.

Данія також підтримала Україну у сфері кіберзахисту."

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ