Нехай наповнить душу святе прагнення не задовольнятися посереднім, а стреміти до найвищого і з усіх сил намагатися його досягнути — адже можемо, коли захочемо!
Джованні Піко делла Мірандола, італійський мислитель та філософ епохи Відродження, представник раннього гуманізму

85 відомих письменників і режисерів закликали США боротися за Сенцова

11 травня, 2017 - 18:27
Фото з відкритих джерел

85 відомих письменників, режисерів і громадських діячів звернулися до держсекретаря США Рекса Тіллерсона з проханням підтримати акцію за звільнення режисера Олега Сенцова і підняти це питання на переговорах з російською владою.

Вони підписалися під відповідною петицією, присвяченою запуску міжнародної кампанії по звільненню Сенцова, яку ініціював американський ПЕН-центр, що у квітні нагородив Олега премією "Свобода писати".

"Як письменники, художники, режисери і продюсери ми приєднуємося до PEN America, щоб висловити протест проти необґрунтованого позбавлення волі нашого колеги, українського письменника, кінорежисера і активіста Олега Сенцова і просимо вас виступити на його захист на зустрічах зі своїми російськими колегами з метою його негайного звільнення", - йдеться в документі.

У петиції зазначається, що Сенцов проявив непохитну мужність перед обличчям жорстокого поводження, і зараз дуже важливо, встати на його захист як символ цінностей свободи слова, включаючи право на інакомислення.

"Закликаємо Вас під час ваших переговорів з офіційними особами Росії підняти питання про справу Олега Сенцова і відстоювати його негайне звільнення", - кажуть знаменитості.

Серед підписантів петиції - режисери Вім Вендерс й Агнешка Холланд, письменники Джонатан Франзен і Чимаманда Адічі, а також телеведучі Тревор Ноа і Саманта Бі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ