Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Туреччина успішно випробувала нову ракетну систему

11 травня, 2017 - 22:25
Фото: Anadolu

У Туреччині проведено успішне випробування ракетної системи KAAN виробництва компанії ROKETSAN, повідомляє Anadolu.

"Запуск ракети був проведений з провінції Синоп на березі Чорного моря: ракета подолала відстань 280 км. За пуском ракети, в прямому ефірі стежили міністр національної оборони Фікрі Ішик і заступник голови департаменту оборонної промисловості Туреччини Ісмаїл Демір", - зазначається в публікації.

Міністр національної оборони Туреччини привітав розробників ракетної системи.

Як повідомляється, ракетна система KAAN виробництва турецької компанії Roketsan була представлена на Міжнародній виставці оборонної промисловості IDEF-2017 в Стамбулі.

Ракета KAAN діаметром 610 міліметрів здатна надати ефективну вогневу підтримку армійським підрозділам. Вона оснащена інерціальної навігаційної системою і глобальною системою позиціонування (GPS) для нанесення точних ударів по цілям. Ракета вагою 2,5 тонни здатна нести боєзаряд вагою півтонни.

Завдяки максимальній автоматизації екіпаж ракетної системи складається всього з трьох осіб: командира, заряджаючого і водія.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ