Якщо свобода взагалі щось значить, то це право говорити іншим те, чого вони не хочуть чути
Джордж Оруелл, британський письменник і публіцист

Депутати Луцької міської ради наголошують, що мовний закон уособлюватиме "«двуязичіє», характерне лише для плазунів"

5 липня, 2012 - 16:15

5 липня Луцька міська рада на позачерговій сесії затвердила заяву стосовно ситуації, яка склалася в Україні після ухвалення у другому читанні законопроекту Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики».

Документ був внесений на розгляд фракціями Всеукраїнського об'єднання «Свобода», ВО«Батьківщина» та «Фронту Змін».

«Луцька міська рада вимагає від президента України, РНБО та Генерального прокурора недопустити підписання антиукраїнського законопроекту президентом Віктором Януковичем. У випадку його підписання Віктор Янукович остаточно втратить свою легітимність і зобов’язаний піти у відставку», – йдеться в заяві.

Окрім цього, Луцька міська рада вимагає позбавити українського громадянства авторів цього закону – Вадима Колесніченка і Сергія Ківалова – як відвертих україноненависників і притягнути їх до кримінальної відповідальності за тотальне нехтування Конституції України, наступу на основоположні права української нації та підготовку законопроекту, який загрожує українській незалежності, територіальній цілісності.

Крім того, депутати вирішили додати до тексту слова про те, що «закон Ківалова-Колеснічєнка роздвоює язик українському народу, а так зване «двуязичіє» характерне лише для плазунів”.

Також на сайті Луцької міськради будуть опубліковані прізвища п’яти депутатів – вихідців з Волині, які зрадили українську мову і українську націю. Крім того, Луцька міська рада просить Волинську обласну раду підтримати текст ухваленої заяви.

Нагадаємо, мітингувальники на підтримку української мови в Донецьку у своїй резолюції, відправленій Віктору Януковичу 4 липня, також вимагають позбавити громадянства авторів мовного законопроекту Ківалова і Колесніченка.

 
Джерело: ZAXID.NET

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ