Якщо свобода взагалі щось значить, то це право говорити іншим те, чого вони не хочуть чути
Джордж Оруелл, британський письменник і публіцист

Могильов пропонує громадське обговорення "мовного закону" перед його впровадженням

14 серпня, 2012 - 17:54

Кримський прем'єр Анатолій Могильов пропонує провести широке громадське обговорення з питань імплементації в Криму закону "Про основи державної мовної політики".

Як повідомляє Головне управління інформаційної політики Ради міністрів Криму, з такою ініціативою А.Могильов виступив на засіданні "круглого столу" у вівторок в Сімферополі, інформує Інтерфакс-Україна.

Глава уряду автономії відзначив, що до обговорення закону про мови необхідно залучити представників усіх національних спільнот Криму, громадських організацій, а також експертів, місцеві громади. "Це має бути максимально широке обговорення. Наше завдання - виробити консолідовану позицію. Це обговорення має бути максимально відкритим і публічним", - підкреслив він.

При цьому А.Могильов вважає, що закон "Про основи державної мовної політики" є прогресивним і забезпечує захист конституційних прав і свобод громадян України всіх національностей. "Цей закон свідчить про послідовне виконання владою своїх зобов'язань. Закон забезпечує громадянам України право використовувати ту мову, яку вони вважають за потрібне. Тому цей закон я вважаю прогресивним", - цитує А.Могильова Головне управління інформполітики.

Кримський прем'єр нагадав, що в середу кримський парламент на позачерговій сесії розгляне питання про першочергові заходи щодо виконання в Криму закону "Про основи державної мовної політики".

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ