Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

На Львівщині «Франко фест» у перший день зібрав до 20 тис. учасників

28 липня, 2012 - 16:08

Учора, 27 липня, у перший день фестиваль «Франко фест в Нагуєвичах зібрав приблизно 20 тисяч учасників, переважно молоді.

Про це передає  кореспондент ІА ZIK.

Наметове містечно, яке розпочали розгортати ще 26 липня, зайняло територію, довжиною приблизно 2 км і шириною 1 км. За підрахунками організаторів, у ньому проживає до 10 000 чоловік. Є тут молодь із столиці України, Львівщини, Закарпаття, Рівенщини, Харківщини, Луганщини, Хмельниччини, Київщини, Криму й інших регіонів. До пізньої ночі нескінченним потоком їхали до Нагуєвич автобуси, легкові автомобілі, перевозячи усіх охочих пофестивалити.

Перший день фестивалю пройшов на дуже високому організаційному і емоційному рівні. Працювало дві сцени – мистецько-театральна і музична. На першій, яка розташована в лісопарку, відбулися конкурси читців поезії Івана Франка, зустріч з письменником Олександром Ірванцем, який читав свої літературні твори, відповідав на запитання багаточисленної публіки. Особливо хвилюючою була вистава студентського театру Львівського національного університету ім. І.Франка, в якій було розкрито маловідомого для широкої публіки Каменяра, за що талановитих акторів щедро нагороджували оплесками.

З 18 години розпочала роботу велика сцена, розташована на полі під Радичевим лісом, на якій виступили колективи ТНДТ, Фіолет, ФлайЗза, Фліт, Скрябін, The Вйо. Особливого драйву для молоді додав виступ Кузьми Скрябіна.

Концерт на великій сцені завершився приблизно о 3 годині ночі, відтак на сцені у лісопарку розпочався романтичний концерт бардів, який тривав до 7 години.

Сьогодні, 28 липня, другий день фестивалю розпочався Молебнем в урочищі Ярина у каплиці біля чудодійного джерела. Робітники монтують третю сцену для виступу фольклорних колективів, які вже прибули до Нагуєвич. На мистецько-театральній сцені розпочався літературний батл власної творчості учасників фестивалю. Тут ще відбудуться літературна лекція і театральна вистава. На великій сцені виступлять гурти Меріленд, Ювелір, Веремій, Rock-H, КоралЛі, Тартак. Організатори очікують, що сьогодні буде ще більша аудиторія, оскільки учасники з різних регіонів України продовжують прибувати, наметове містечко розростається попід Радичів ліс в напрямку Нагуєвич. 

Джерело: Західна інформаційна корпорація

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ