Боягузтво — найголовніший, найстрашніший гріх на землі.
Олег Сенцов, український режисер, сценарист та письменник, політичний в’язень

Перший в Україні магазин H&M з'явиться в Україні в серпні цього року

12 червня, 2018 - 16:36
Фото Reuters

Перший магазин одного з найбільших міжнародних рітейлерів H&M з'явиться в Україні в серпні цього року. Про це повідомила прес-служба компанії в Україні, передає "Новое время".

Наголошується, що магазин площею 2,9 тис. кв. м буде відкрито в київському торговому центрі Lavina Mall. Буде запропоновано як одяг бренду, так і товари для дому H&M Home.

"Ми щасливі нарешті відкрити в Україні наш перший магазин… Також ми дуже пишаємося новими співробітниками! Нам вдалося зібрати ідеальну команду для українського ринку", - цитує прес-служба генерального директора H&M в Україні Домініку Фантачино.

Нагадаємо, восени 2017 року H&M підписав контракт про відкриття магазину з ТРЦ Lavina Mall.

А на початку цього року рітейлер почав пошук персоналу для роботи в Україні.

Шведську Hennes & Mauritz AB (розвиває мережу H&M) було засновано у Швеції у 1947 році, це одна з найбільших торгових компаній у світі. За даними рітейлера, наразі вона управляє мережею з 47 онлайн-платформ і понад 4,7 тис. магазинів на 69 міжнародних ринках, включаючи франчайзингові. Кількість співробітників становить понад 171 тис.

Крім H&M до групи компанії входять такі бренди, як COS, Monki, Weekday, Cheap Monday, Other Stories і H&M Home, а також ARKET.

За даними компанії, у 2017 році продаж компанії становив 232 млрд шведських крон.

За даними дослідження компанії GfK Ukraine, лідерами серед міжнародних мереж, яких не вистачає українцям, стали магазини товарів для дому IKEA (46,8% респондентів) і одягу H&M (39,4%).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ