Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

У Тернополі відбулися Всеукраїнські велоперегони пам’яті Філіпенка

12 вересня, 2016 - 19:50

Відкритий осінній чемпіонат України у груповій, індивідуальній гонці й гонці “критеріум” та Всеукраїнські велосипедні перегони пам’яті тернополянина, майстра спорту Володимира Філіпенка тривали в Тернополі чотири дні. У них взяли участь понад 200 спортсменів зі всієї України.

“Такої кількості учасників ми ще не мали за час проведення цих змагань. Це рекордна кількість –210 спортсменів з 19 областей, які представляють 36 спортивних клубів. Три дні змагання тривали за містом, на Чернівецькому шосе в індивідуальній гонці на час, в груповій гонці, в командних гонках. Один день відбувалися змагання з велогонки “критеріум” вулицями Тернополя,” – розповів Олександр Бірюков, голова організаційного комітету з проведення Чемпіонату України та Всеукраїнських велосипедних перегонів пам’яті тернополянина, майстра спорту Володимира Філіпенка.

Ці змагання провели в Тернополі вже в 22-ге. Їх визначальною ознакою є те, що вік найстаршого учасника повинен бути не більше 16 років, а наймолодшим – може бути 11-12 років. Цьогоріч переможцями серед хлопців став Ярослав Паращак, а серед дівчат – Ольга Кулинич.

“У Тернополі ми побачили майбутнє велосипедного спорту України. Можу назвати прізвища спортсменів, які  розпочинали свій шлях саме із наших тернопільських юнацьких велосипедних перегонів – це Тарас Шевчук, Владислав Щербань, Віталій Гринів. Вони стали майстрами спорту міжнародного класу, є членами Національної збірної України. Брали участь у чемпіонатах Європи та світу”, – наголосив  Олександр Бірюков.

Зазначимо, Володимир Філіпенко – перший майстер спорту з велоспорту на Тернопільщині, норматив виконав у 1956 році, неодноразовий чемпіон України. Володимир Філіпенко за час 30-річної роботи тренером підготував близько двадцяти майстрів велоспорту.

Тамта ҐУҐУШВІЛІ, Тернопіль, фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ