Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Новим військовим прокурором сил АТО став Олег Сенюк

13 травня, 2017 - 14:57
Фото: portal.lviv.ua

У п’ятницю, 12 травня 2017 року, у Краматорську заступник Генерального прокурора України – Головний військовий прокурор Анатолій Матіос представив нового військового прокурора сил АТО – Олега Сенюка. Про це повідомили у прес-службі ГПУ.

Так, новим військовим прокурором став полковник юстиції Синюк, який до цього очолював військову прокуратуру Західного регіону України.

Матіос відзначив, що Сенюк має достатній досвід роботи у військовій прокуратурі регіонального рівня, тому забезпечить ефективну взаємодію з усіма відомствами зони АТО.

Після представлення відбулась розширена нарада представників силових відомств Донецької і Луганської областей - Антитерористичного центру, Служби безпеки України, Нацполіції, прокуратури, Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Учасники наради обговорили питання взаємодії силових структур в умовах бойових дій.

Нагадаємо, що колишнього військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика підозрюють у незаконному збагаченні. Обвинувальний акт К.Кулику вручили 21 жовтня у приміщенні Національного антикорупційного бюро України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ