Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Дітей з Донбасу хочуть примусово вивезти у Росію

13 липня, 2014 - 21:07

Бойовики ДНР планують проти волі вивезти до РФ майже 150 вихованців шкіл-інтернатів Мар’їнки та Донецька.

Дітей хотіли забрати до Росії ще 13 липня вранці, але так звана «заступник міністра соцполітики ДНР» Олена Коровкіна повідомила, що з технічних причин виїзд переноситься. Зараз директор Донецької загальноосвітньої школи-інтернату №1 Ольга Волкова має готувати дітей до поїздки, деякі вихованці категорично проти вивезення до Росії.

Документи для відправлення дітей за кордон відсутні. «Умови утримання дітей у Росії невідомі, ніхто не несе відповідальність за їх життя та здоров’я. Багато дітей бояться, що не повернуться в Україну, покинуть родичів назавжди. Прошу підготувати документи, які б гарантували безпеку моїх вихованців», - просить Ольга Волкова.

Терористи з ДНР намагались вивезти вихованців Мар’їнської школи-інтернату до Росії ще 12 липня. Сиріт вдалось перевезти у школу-інтернат у Донецьку, але незабаром озброєні люди прийшли і туди. За інформацією прес-служби Донецької ОДА, до директора донецького інтернату Ольги Волкової застосували силу, у неї трапився гіпертонічний криз. Чоловікам, які намагались перешкодити терористам, погрожували вивезенням у зону бойових дій для риття окопів.

Марія ПРОКОПЕНКО
 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ