Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

«Мистецтво наближає перемогу»: У Львові відбудеться арт-подія, де збиратимуть кошти для ЗСУ

13 серпня, 2022 - 10:52

Місце проведення доброчинної ініціативи, яка триватиме 14 – 16 серпня,  – «FESTrepublic» (вул. Старознесенська, 24–26), бомбосховище «Укриття». Про це повідомляє департамент з питань культури, національностей та релігії Львівської обласної державної адміністрації.  У повідомленні також зазначено, що вхід на цей мистецький захід – вільний донат. А мета проєкту «Мистецтво наближає перемогу» – збір коштів на автівку для ЗСУ та мобілізація суспільства навколо культурного фронту.

Початок дійства 14 серпня о 12.00, і це буде створення полотен провідними стріт-арт художниками України у межах графітіджему: Денис Метелін (Metelin), Валерій Колор (Zdesroy), Андрій Присяжнюк (And), Дмитро Ткаченко (Tabu).

Далі, о 14.00, відкриють художню виставку та вініловий ді-джей сет крафтової музики. А з 18.00 для гостей та учасників проєкту гратиме львівський джазовий колектив «Opera Avangard».

Наступного дня, 15 серпня, заплановано День нового покоління – для дітей та батьків, у програмі якого – руханки, арт майстер-класи, вікторини, ігри з реквізитом, бульбашкове шоу, спортивні змагання і багато чого іншого – цікавого і веселого.

На завершення проєкту, 16 серпня, публіці запропонують зустрічі з митцями, і це – Лев Скоп, Михайло Скоп, Денис Метелін, Василь Косів, Юра Шивала та Костя Юзв‘юк.
З повною програмою арт-події «Мистецтво наближає перемогу» можна ознайомитися тут – https://loda.gov.ua/events/36747

Тетяна КОЗИРЄВА, «День»

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ