Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

У Львові стартував 24-й Форум книговидавців

13 вересня, 2017 - 14:25
Фото: bookforum.ua

13 вересня у Львові стартував 24-й Форум видавців, який триватиме до 17 вересня. Про це повідомляють на офіційній сторінці "Форуму видавців".

У рамках дійства відбудеться 24-й Національний книжковий ярмарок, 12-й Міжнародний літературний фестиваль, 23-й конкурс. А також церемонія вручення премії "Найкраща книга Форуму", 8-й Всеукраїнський бібліотечний форум та благодійна акція "Третій вік: задоволення від читання".

Під час Форуму можна буде відвідати понад 1000 культурних та освітніх заходів у Палаці мистецтв та ще у понад 40 локаціях.

"Фокусна тема 24-го форуму - точка творення. Форум видавців у Львові від самого початку був місцем, де творилося щось нове: книги і видавці, тексти і автори, цінності й сенси. Зараз світ дуже змінився, і ми разом спробуємо зрозуміти час, в якому живемо, щоб стати точкою творення для світу майбутнього", - розповіла президент ГО "Форум видавців" Олександра Коваль.

Серед почесних гостей фестивалю - Філіп Сендс (Велика Британія), Генрі Марш (Велика Британія). Спеціальні гості фестивалю: Карл-Маркус Гаус (Австрія), Пітер Х. Фогтдаль (Данія), Єелле Рюмер (Нідерланди), Ян Вагнер (Німеччина), Вітольд Шабловський (Польща), Щерек Зємовіт (Польща), Дубравка Угрешич (Хорватія, Нідерланди), Каталін Доріан Флореску (Швейцарія) та ще понад 50 авторів з 25 країн світу.

До Львова видавці привезуть понад 400 книжкових новинок.

Окрім презентації книжок зарубіжних та вітчизняних авторів, на Форумі представлять 14 тематичних кластерів з широкою тематикою - від бізнесу та економіки до наукової фантастики і стилю життя.

Нагадаємо, 15 вересня о 12 годині дня в рамках Львівського форуму видавців відбудеться презентація книжкової новинки «Дня» «Корона або Спадщина Королівства Руського». Місце – Львів, Палац Потоцьких, Дзеркальна зала, що знаходиться за адресою вулиця Коперника, 15. Презентація відбудеться за участю головного редактора «Дня» Лариси ІВШИНОЇ і авторів «Дня», модератором виступить Ірина Ключковська.

Генеральним інформаційним партнером 24-го Форуму видавців у Львові є Щоденна всеукраїнська газета «День».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ