Краса - це нескінченність, виражена у закінченій формі.
Фрідріх Вільгельм Шеллінг, німецький філософ

Бойовики планують наступ на сили АТО 16 листопада, - Цаплієнко

13 листопада, 2014 - 12:42
Бойовики планують наступ на сили АТО 16 листопада, - Цаплієнко
Фото Reuters

Журналіст Андрій Цаплієнко повідомив, що в нього з'явилася інформація про те, що бойовики готуються наступати на військовослужбовців сил АТО в неділю, 16 листопада.

Про це він написав на своїй сторінці Facebook.

За його словами, про плани бойовиків стало відомо, коли вночі на блок посту під Волновахою знімали затримання трьох підозрілих. В їх телефонах виявлені номери командира "Кальміусу" і ватажка одного з підрозділів "Оплоту".

"Наші хлопці подзвонили, прикинулись сепарами з блокпосту в Єленівці. Мовляв, затримали "схожих на укропських диверсантів". Попросили підтвердити благонадійність. Командири рашистів радісно підтвердили статус терористів - "Це ж наші надійні люди, пропускайте!", - написав журналіст.

Також Цаплієнко повідомив, що в ході розмови, обидва командири поцікавилися, як справи на блокпосту і закінчили розмову приблизно однією й тією ж фразою:

"Потерпіть, мужики, до неділі, у неділю наступ". "Ви ж знаєте наказ, в неділю наступаємо". Командир "Кальміусу" на прощання пообіцяв "нарешті дати укропам прос..тися".

"Я репортер. Моя справа розповісти те, що бачив і чув. Гарантувати наступ в неділю не можу. За гарантіями звертайтесь за адресою: Москва Кремль", - підсумував Цаплієнко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ