Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

У Львові у одній виставці об’єднали картини різних художників

14 лютого, 2019 - 16:02
Фото надано автором

В львівському Палаці мистецтв відкрилася спільна виставка двох митців Ореста Сколоздри та Олександра Дворського. Вони презентували глядачам понад сотню робіт із свого доробку.

В мистецьких колах художника Ореста Сколоздру називають «львівським неоімпресіоністом». Його картини вирізняються багатою колористикою та фактурою. Основним лейтмотивом його робіт є пейзажі, зокрема карпатської природи.

Свої перші виставки художник робив ще під час навчання та у 1979 р. у Львові й Івано-Франківську. Він є учасником багатьох міжнародних, українських та регіональних виставок, лауреатом багатьох міжнародних мистецьких конкурсів. Крім того має звання Митець року-2008.

Олександр Дворський теж створює пейзажі, але олійними та акварельними фарбами, а його виставкова діяльність уже нараховує 42 роки. Про те на цій виставці, окрім них, він презентував також і окрему серію, яка присвячена місцям перебування Івана Франка. Така винятковість до постаті Франка пов’язана із тим, що Дворський певний час працював на посаді художника Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка.

Павло ПАЛАМАРЧУК, "День", фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ