Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

Перша партія допомоги по лінії МККК вже відправлена ​​на передову

14 серпня, 2014 - 20:35

Перша партія допомоги по лінії Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) вже відправлена ​​на передову, повідомила в.о. глави Луганської облдержадміністрації Ірина Верігіна.

"Ми вже почали співпрацювати з Міжнародним Червоним Хрестом. Сьогодні приїхала делегація. Ми будемо безпосередньо з ними працювати, і перша допомога вже є на Луганщині, ми її відправили на передову. Вони передають аптечки, зеленку, вату, необхідні ліки", - сказала І .Верігіна журналістам в четвер.

"По лінії Червоного Хреста якщо буде допомога - будемо її приймати, але не з Російської Федерації, не від держави-​​агресора", - додала вона.

За словами І.Верігіної, передбачається, що допомога по лінії МКЧХ надаватиметься за двома напрямками.

"Допомога буде йти в двох напрямках: перший - допомога тим людям, які перебувають в зоні АТО, в зоні бойових дій, допомогу армії, допомогу батальйонам. І другий напрямок - допомога лікарням, які перебувають на підконтрольній українській армії територіях", - сказала І .Верігіна

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ