Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

На Маріупольському напрямку ситуація загострюється, - ГУР

14 жовтня, 2016 - 19:02
Фото Reuters

Обстановка на Маріупольському напрямку зберігає тенденцію до загострення.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони у Facebook.

"Обстановка на Маріупольському напрямку зберігає тенденцію до загострення. У результаті вогневих боїв підрозділи 1 мотострілецького батальйону 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ зайняли позиції у районі н.п. Водяного. Вогневе прикриття забезпечували бойові розрахунки мінометної батареї, бронегрупа зі складу батальйону та снайперські пари", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з метою нарощування вогневої потужності полку до району населеного пункту Гусельщикове перекинуто дві реактивні артилерійські батареї окремої артилерійської бригади (Донецьк) 1 АК.

Для обладнання позицій в районі Водяного у розпорядження командира 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) передано підрозділ окремої інженерно-саперної роти 1 АК (Донецьк) ЗС РФ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ