Жодна держава не зможе зробити Україну українською. Лише самоорганізовані українці поза державними структурами зможуть це зробити. І я впевнений, що це станеться!
Джеймс Мейс, американський історик, дослідник Голодомору в Україні, журналіст, редактор англомовного видання газети "День"

США посилили антиросійські санкції

15 березня, 2019 - 18:27
Фото Reuters

Сполучені Штати Америки посилили антиросійські санкції і додали до чорного списку шість фізичних осіб та вісім організацій, пов’язаних з Російською Федерацією.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Управлінням з контролю за іноземними активами США.

Таким чином, у санкційний список потрапили голова прикордонної служби ФСБ РФ Сергій Станкевич, заступник керівника прикордонної служби ФСБ РФ Геннадій Медвєдєв, начальник "прикордонного управління командування ФСБ по Криму та Севастополю" Руслан Ромашкін та його заступник Андрій Шейн.

Крім того, у список додали "заступника голови" у "Центральній виборчій комісії" так званої ДНР Олексія Найденко та "секретар виборчої комісії" так званої ДНР Володимира Висоцького.

Також у список потрапили вісім організацій, пов’язаних з РФ: "Океанприбор", "Завод "Фиолент"", КТБ "Судкомпозит", "Новые проекты", СК "Консоль-Строй", ПАО "Звезда", "Ярославский судостроительный завод", " Зеленодольский завод имени А. М. Горького".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ