Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Рига стала логістичним центром медичної допомоги для України

16 серпня, 2022 - 20:58

Рига стала логістичним центром медичної допомоги для України. Про це розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна віце-мер Риги, заступник голови Ризької думи Едвардс Смілтенс.

«Я радий, що Латвія запустила систему Medical Help, M-help.com. Багато українських лікарень долучені до системи і ми облікуємо ту допомогу, яка потрібна. І також надавачі такої допомоги. І власне Рига стала логістичним центром медичної допомоги. І буквально за місяць такої роботи ми зібрали понад 6 млн євро підтримки», — зазначив Едвардс Смілтенс.

Додав, що Латвія, серед іншого допомагатиме як із засобами першої необхідності,  так і з озброєнням.

«Ми досягли домовленості з двома найбільшими мережами супермаркетів у Латвії,  щодо того, що ми будемо формувати такі особливі пакети для українців, і кожен може купити такий пакет для українців, паралельно зі своїми покупками. І ми будемо допомагати і з медичними засобами, засобами гігієни, харчування, і звісно озброєнням. Одна третина нашого бюджету на озброєння зараз направлена на потреби України», — розповів  Едвардс Смілтенс.

Віце-мер Риги Едвардс Смілтенс нагадав, що Латвія допомагає українцям з перших днів повномасштабного вторгнення росії.

«Ми стоятимемо разом з вами до вашої перемоги, адже ми чітко розуміємо, що ваша перемога буде і нашою перемогою», — підсумував Смілтенс.

Нагадаємо, днями Сейм Латвії визнав Росію державою — спонсором тероризму.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ