Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

В Україні створюють Морську адміністрацію для розвитку портів і мореплавства

17 січня, 2018 - 21:25
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Уряд ухвалив рішення про створення центрального органу влади, що відповідатиме за розвиток українського торгового мореплавства.

Про це повідомив у Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Випущено постанову Кабміну про створення Морської адміністрації з 1 серпня 2018 року. Морська галузь нарешті отримає центральний орган виконавчої влади, як це мають авіація, дорожники і будуть мати залізничники. Морська адміністрація функціонує в абсолютній більшості морських держав світу. Важливо, що відтепер Україна в клубі морських держав на відповідному офіційному рівні", - написав Омелян.

Морська адміністрація опікуватиметься роботою 13 морських портів, безпекою судноплавства та міжнародною співпрацею у морських питаннях. Діяльність Морської адміністрації контролюватиме Мінінфраструктури.

Вже призначено тимчасово виконуючого обов'язки керівника нового органу - ним став заступник голови Державної служби України з безпеки на транспорті Дмитро Петренко.

Міністр також додав, що вже затверджено фінансові плани портів "Одеса" та "Южний".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ