Немає людини, яка б не любила свободу; але справедлива людина вимагає її для всіх, а несправедлива – лише для себе
Карл Людвіг Берне, німецький публіцист і письменник, поборник емансипації євреїв.

Шуляк заявив, що стріляти в активістів Майдану було його рішенням

17 травня, 2018 - 19:05
Фото з відкритих джерел

Екс-командувач внутрішніх військ МВС Станіслав Шуляк заявив, що вирішив віддати наказ стріляти по активістам Майдану самостійно, для вогню “у відповідь”.

Про це він заявив під час допиту у справі про держзраду Януковича в Оболонському райсуді Києва, повідомляє Укрінформ.

За його словами, він віддавав такий наказ, але підрозділ “Омега” його проігнорував.

“Жодних команд на застосування зброї по протестувальниках я не отримував. Я віддав наказ співробітникам “Омеги” відкривати вогонь на ураження при виявленні осіб, які ведуть вогонь по співробітниках МВС”, – наголосив Шуляк.

Рскільки місцевість була задимлена, неможливо було нічого побачити, а командир снайперського підрозділу сказав, що вести спостереження неможливо. Тому вогонь не відкрили.

Шуляк стверджує, що по протестувальниках та співробітниках “Беркуту” велися професіональні обстріли з готелю “Україна”, але ідентифікувати стрілків не було можливості.

А вже 20 лютого 2014 року він наказав вивести своїх підлеглих з Майдану “вгору по Інститутській”, через те, що дізнався про смерть одного зі службовців внутрішніх військ.

Нагадаємо, що Оболонський районний суд Києва розпочав допит колишнього командувача Внутрішніх військ МВС України Станіслава Шуляка у кримінальному провадженні про державну зраду екс-президента Віктора Януковича.

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...