Корінь демократії в активності громадян, а запорука - в забезпеченні прав людини.
Зеновій Красівський, поет, письменник, громадський та політичний діяч, політв’язень радянських таборів, член Української Гельсінської групи

Пучдемон і Торра заснували новий рух за незалежність Каталонії

17 липня, 2018 - 10:02
Фото El Periódico

Колишній лідер Каталонії Карлес Пучдемон і чинний глава уряду автономії Кім Торра заснували нову платформу, метої якої є досягнення незалежності. Про це повідомляє El Periodico, передає "ЄП".

Новий рух отримав назву "Національний заклик до республіки", його метою є створення незалежної ефективної республіки шляхом створення відповідного політичного простору і проведення виборів.

Захід, на якому оголосили про створення нової політичної сили проводився у Барселоні. Карлес Пучдемон, який перебуває у Німеччині, спілкувався з учасниками заходу через відеозв'язок.

"Ми повинні продовжувати боротьбу, попри невиправдані репресії ми маємо далі йти до Каталонської республіки", - заявив Пучдемон.

За його словами, восени з нового руху повинна утворитися партія, яка об'єднає прихильників відокремлення Каталонії від Іспанії.

Нагадаємо, німецький суд дозволив екстрадицію колишнього глави уряду Каталонії Кардлеса Пучдемона за звинуваченням у розтраті державних коштів.

Новини партнерів

Loading...