Всі вчаться своєї рідної мови, а наша біда така, що треба вчитися її більше, ніж кому іншому.
Михайло Грушевський, український історик, політичний діяч

Київрада саботує місцеву ініціативу з порятунку Голосіївського парку та озер, - активісти

18 березня, 2019 - 16:06
Фото з відкритих джерел

Дев’ять місяців Київська міська рада розглядала питання щодо реалізації місцевої ініціативи з порятунку Голосіївського парку та його озер, а в лютому 2019 року взагалі її відхилила.

Про це повідомляє segodnya.ua.

Спочатку Постійна комісія Київської міської ради з питань екологічної політики почала розгляд місцевої ініціативи (під якою підписалися майже дві тисячі киян) майже через три місяці. "Далі комісія створила робочу групу зі своїх же депутатів, які ще шість місяців, на нашу думку, не робили нічого, щоб врятувати єдиний в столиці національний парк, – підкреслив лідер громадської ініціативи Арсеній Пушкаренко. – На жодне засідання так званої "робочої групи" уповноважених представників громадськості не запрошували. Виникає запитання, чи були ці засідання взагалі? Апогеєм абсурду стало рішення комісії від 13 лютого відхилити місцеву ініціативу з порятунку Голосіївського парку".

Лідер громадської організації “Збережемо Голосієво” вважає, що ці тривожні сигнали можуть свідчити про байдужість Київради та КМДА до знищення Голосіївського парку.

“Місцева ініціатива, напевно, є "незручною" для місцевих депутатів і не вписується в їхні плани господарювання в столиці. Тим часом ми бачимо намагання окремих депутатів та чиновників проводити тендери щодо "реконструкції" парку та заяви, які більше схожі на банальний піар на цій болючій для киян темі. Напевно деяким чиновникам не вигідний громадський контроль та ініціатива людей”, - вважає Арсеній Пушкаренко.

Він заявил, що громада буде оскаржувати рішення депутатів Київради і продовжать боротьбу за парк.

Ігнорування київською владою місцевої ініціативи "Про першочергові заходи з відновлення комплексу водних об’єктів у Голосіївському лісі (НПП "Голосіївський") та їх захисту від негативного антропогенного впливу", на думку активістів, суперечить Закону України "Про місцеве самоврядування" та Статуту столиці.

Водночас повідомляється, що громада продовжує боротьбу за повернення розкрадених коштів на реконструкцію Голосіївського парку.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ