Я бачила, тоді, що хто хиливсь найнижче, того найбільш топтали люди й коні.
Леся Українка, українська письменниця, перекладачка, фольклористка, культурна діячка

У Володимирі-Волинському проведуть вечір-спогад про Майдан

19 листопада, 2014 - 12:59

Вечір-спогад – таку форму для зустрічі і колишніх “майданівців”, і тих городян, які самі не змогли бути торік у Києві, але підтримували Революцію гідності у своєму маленькому містечку, обрав її організатор, бард Сергій Шишкін. Він – людина у Володимирі-Волинському відома і авторитетна, є почесним громадянином міста.

Так сталося, що у Києві Сергій був якраз у період з 21 по 24 листопада 2013 року, коли й починався, власне, Майдан. Його пісня “Майданна колискова” у ютубі зібрала вже не один десяток тисяч переглядів, вона одна з найпопудярніших на майданну, так би мовити, тематику. На Майдані відстояв і його син, Сергій Шишкін-молодший. Сергій (той, що батько і композитор) вечір-зустріч вирішив провести, бо вважає, що це дуже важливо для їхнього невеликого містечка. Сергій каже, що добре пам'ятає першу річницю після Майдану 2004 року. Це було вселенське відчуття розчарування, і хоча тоді він погодився дати концерт (разом з іншими артистами) на центральній площі Володимира, але людське розчарування було таким великим, що грали, пригадує, фактично самі для себе... Нині першу річницю після Революції гідності ми зустрічаємо в умовах війни. Сергій каже, що “є тепер в Україні великий прошарок людей, які спроможні приймати власні рішення хоча б за себе. Але на тому вони не зупиняться. І це добре. Оскільки той, хто сам себе зробив, поважатиме іншого, подібного до себе. Він розуміє, як воно – доходити до всього самому, не маючи «доступу до тіла». Є такі люди і в нашому містечку. Вони є скрізь в Україні. І хай би їх було більше. Коли вони набираються досвіду, то переходять на інший рівень відповідальності та починають включатися в процес. І тоді наші Майдани не будуть марними”.

Ось про це і зберуться поговорити на вечір-спогад однодумці, відбудеться ж він саме 21 листопада. Шишкін відзначає, що ідея такої зустрічі отримала велику підтримку у дирекції культурно-мистецького центру імені Шевченка, де вона й пройде. Навіть мова не йшла про оплату оренди, бо і в такому наче невеликому місті є чимало людей, які розуміють значення Революції гідності і вболівають за Україну, повідомляє Наталія МАЛІМОН, “День”, Луцьк.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ