Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Україна отримала другий транш макрофіндопомоги ЄС

20 травня, 2022 - 17:55
Фото: Reuters

Україна у п'ятницю отримала другий транш макрофінансової допомоги Європейського Союзу у розмірі EUR600 млн у рамках поточної програми загальним обсягом EUR1,2 млрд.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Сьогодні Україна отримала другий транш макрофінансової допомоги Європейського Союзу у розмірі 600 млн євро в рамках поточної програми загальним обсягом 1,2 млрд євро", - йдеться у повідомленні.

Наголошується, що з урахуванням отриманих 11 березня 2022 року 300 млн євро та 18 березня 2022 року 300 млн євро, Україна отримала усі транші за “екстреною” програмою макрофінансової допомоги ЄС, що була підписана сторонами 3 березня 2022 року.

"Кошти будуть спрямовані на збереження фінансової стабільності в Україні під час війни", - додають у повідомленні.

Як відомо, 24 січня 2022 року Європейська Комісія оголосила про виділення Україні додаткових ресурсів фінансової підтримки у сумі 1,2 млрд євро. Згодом Європейський парламент та Рада Європейського Союзу ухвалили рішення про фінансову підтримку України у безпрецедентно короткі строки.

18 травня цього року Європейська комісія запропонувала надати Україні нову макрофінансову допомогу у сумі до 9 мільярдів євро.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ