Нас послано тільки пророкувати воскресення мертвих і будить сонних. Се наше діло.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Мюллер оприлюднив понад півтисячі речових доказів проти Манафорта

20 липня, 2018 - 11:56
Фото AP

Понад 500 доказів, у тому числі документів, фотографій, електронних листів, які доводять кримінальний характер діяльності Пола Манафорта, оприлюднив спеціальний прокурор США Роберт Мюллер. Про це йдеться в публікації центрального американського видання Politico, передає "Укрінформ".

"Спецпрокурор США Роберт Мюллер у середу ввечері оприлюднив детальний список понад 500 речових доказів, які сторона обвинувачення збирається представити під час майбутнього слухання по кримінальній справі проти екс-голови кампанії Дональда Трампа, Пола Манафорта", - зазначає видання.

У переліку представлені дані й зображення нерухомості Пола Манафорта, пов'язаної з висунутими звинуваченнями, а також фото й документальні докази, які доводять купівлю ним дорогих речей, у тому числі автомобілів. У списку також фігурують записи та електронні листи Манафорта під час його роботи на "проросійське керівництво в Україні" за часів президентства Януковича.

Мюллер також планує представити під час судового розгляду більше десятка документів, пов'язаних з Ріком Гейтсом, колишнім помічником кампанії Трампа, який працював разом з Манафортом, пише видання.

Як повідомлялося раніше, у США Департамент юстиції висунув звинувачення 12 співробітникам військової розвідки РФ за хакерську діяльність під час президентської виборчої кампанії в 2016 році. 

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ