Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

СБУ: Затримано ключових учасників злочинного угруповання Курченка

21 березня, 2014 - 14:02

Співробітники СБУ протягом 20-21 березня ц.р. затримали директора компанії «Газ України – 2020» громадянина України А.Кашкіна, а також голову наглядової ради ПАТ «Брокбізнесбанк» Д.Бугая, повідомляє прес-служба СБУ.

"Обидва затримані громадяни є ключовими учасниками злочинного угруповання С. Курченка та підозрюються у безпосередній причетності до масштабних розкрадань державного бюджету України", - йдеться у повідомленні.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна) та ч.3 ст.255 (створення злочинної організації), спільною оперативно-слідчою групою СБУ та Генеральної прокуратури України проведено обшуки й вилучено документацію, що підтверджує причетність  затриманих до протиправних фінансових схем. Організатор злочинного угруповання  оголошений у міжнародний розшук. Україна вимагає негайної видачі зазначеного громадянина для притягнення до кримінальної відповідальності, наголошують в СБУ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ