Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Португалія надаватиме українському народу всю можливу допомогу на шляху до ЄС, - Антоніу Кошта

21 травня, 2022 - 19:20
Антоніу Кошта

Португалія надаватиме українському народу всю можливу допомогу на шляху до ЄС.

Як передає "Інтерфакс-Україна", про це заявив прем'єр-міністр Португалії Антоніу Кошта.

"Існує абсолютно чіткий вибір України на користь Європи. Ми з величезними надіями очікуємо звіту, який надасть Європейська Комісія щодо українських перспектив в ЄС, і цей звіт буде обговорений якраз у червні. У момент цих очікувань ми з президентом Зеленським обговорювали, що будемо надавати українському народу всю можливу допомогу на основі включно нашого особистого досвіду набуття членства в Раді ЄС", - сказав Кошта на пресконференції за результатами переговорів із президентом України Володимиром Зеленським у Києві в суботу.

Він зазначив, що на початку червня відбудеться візит технічної групи з України до Португалії, яка займатиметься саме деталями підтримки України на її шляху до чіткої європейської мети.

"Навіть у таких складних військових умовах ми бачимо, як успішно працює український народ і український уряд. Тому, звісно, буде робитися все для того, щоб були необхідні рішення наприкінці червня", - наголосив Кошта.

Прем'єр відзначив необхідність надати Україні підтримку, щоб створити умови для того, щоб це рішення стало реальністю.

"Вибір зроблено, і необхідно просто провести ту роботу, яка необхідна для того, щоб цей варіант, це рішення України було здійснено, і щоб Україна стала частиною Європи. Нам треба всім разом працювати для того, щоб надавати Україні підтримку, щоб вона побудувала необхідні умови для того, щоб це рішення стало реальністю", - додав він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ