Ми повинні бути відважними, не втрачаючи при цьому здорового глузду
Лех Валенса, польський політичний діяч, активіст і захисник прав людини

У Празі зібрали ліки для військового шпиталю в Києві

22 лютого, 2018 - 13:25
Фото: svoboda.org

Руку допомоги пораненим в Україні ветеранам вирішили подати в чеській столиці, повідомляє Радіо Свобода.

У рамках благодійного проекту «Подай руку Україні» відбулася чергова благодійна акція у вигляді ток-шоу, на яку було запрошено відомих чеських акторів та гумористів Естер Кочічкову та Домініка Гержмана Лева. Замість звичайного квитка глядачів попросили принести ліки від болю, застуди та кашлю, які найближчим часом будуть передані до Київського військового госпіталю.

Благодійний вечір пройшов затишно, майже в інтимній атмосфері, під дахом найвищої празької дзвіниці – Їндрішської вежі. Незважаючи на організаційний підтекст акції (допомога пораненим військовим в Україні у війні з Росією), цю політичну тему організатори вирішили все ж таки не чіпати.

Ростислав Прокоп’юк, який тривалий час влаштовує благодійні акції і концерти на підтримку українських військових, запросив на своє, третє за рахунком, ток-шоу відомих у Чехії гумористів. Його метою було саме розважити чеських глядачів. На цей раз відома чеська співачка й ведуча Естер Кочічкова та стендап- комік Домінік Гержман Лев не мали запланованої програми і не розповідали зі сцени завчені жарти. Завдяки формату зустрічі вони мали можливість торкнутися теми стосунків між чоловіком і жінкою, поділитися власним досвідом кар’єрних та особистих невдач.Відвертими розмовами чеських знаменитостей організатор хотів віддячити гостям акції, які прийшли й пожертвували ліки.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ