Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

У Львові перебував службовець розвідки США Брет Веліковіч

22 травня, 2022 - 22:09

Американський офіцер зустрівся з керівництвом Львівської обласної військової адміністрації і розповів, що приїхав в Україну після 24 лютого як представник Українського конгресового комітету США для того, щоб допомагати українським військовим необхідним обладнанням, а також військовими аптечками, які закуповує конгрес. Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

Брет Веліковіч відомий тим, що виконував спецзавдання в Іраку та Афганістані, зокрема – саме з використанням дронів.

Отже, вже найближчим часом, пообіцяв представник Українського конгресового комітету США, на Львівщину передадуть військовий дрон вартістю близько 1 млн грн. Такі літальні апарати виготовляють винятково для військових цілей – вони є високоточними і використовуються при розмінуванні, а також для виявлення пошкоджень залізниці. Один із таких дронів Брет Веліковіч продемонстрував під час зустрічі у ЛОВА.

image

12

Також сторони домовилися про співпрацю щодо формування військових аптечок для українських бійців – конгрес постачатиме медикаменти для аптечних сумок, які шиють на Львівщині. Наразі йдеться про 100 аптечок.

«Збройні Сили України цілодобово боронять територію України від російського загарбника, проте завдяки підтримці світової спільноти, зокрема – зброєю та амуніцією, ми відчуваємо, що не самі і що відстоюємо демократію і воюємо за мир не лише в Україні, а в усьому цивілізованому світі», – зазначив керівник ЛОВА Максим Козицький.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День»

Фото ЛОВА

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ