Кожен народ пізнається за його богами та символами.
Лев Силенко, український мислитель, філософ, історик, письменник, номінант на Нобелівську премію

До Вінниці після трирічної перерви повернувся міжнародний турнір зі спортивної акробатики

23 лютого, 2017 - 21:00

Міжнародний турнір «Зірки над Бугом» по праву вважається візитівкою спортивної Вінниці. Його започаткували ще у 1990 році. Завдяки популярності турнір було внесено до календаря спортивних заходів Міжнародної федерації гімнастики. Та упродовж останніх трьох років через складну суспільно-політичну ситуацію в Україні міжнародні змагання не проводили. Цього року турнір повернувся. І сьогодні відбулося його урочисте відкриття.

У змаганнях беруть участь кращі акробати з України, Молдови, Білорусі, Азербайджану та Португалії. Заступник з навчально-тренувальної роботи Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи із складно-координаційних видів спорту Євгенія Лебедєва каже, що поляки не змогли приїхати через економічні питання, а росіяни – взагалі не відреагували на запрошення.

«Запрошували ми багато збірних з різних країн світу. Але відгукнулися і приїхали гімнасти з Азербайджану, Молдови, Білорусі та Португалії. Потужним складом представлена українська збірна. Поляки відмовилися, бо не змогли знайти спонсора для організації подорожі. А росіяни хоч і отримали запрошення, але відповідь не дали, – коментує Євгенія Лебедєва. – Загалом у турнірі візьмуть участь 104 учасника. Після перерви ми не зібрали повноцінний форум. У 2013 році, коли ми востаннє проводили змагання, за першість змагалися понад 600 учасників з 12 країн світу. Цього року ми намагаємося відновити славу нашого міжнародного турніру. Хочемо, щоб спортсмени, які приїхали до Вінниці з інших країн, пересвідчилися, що в Україні безпечно, спорт розвивається, а наші спортсмени гідні конкуренти».

Змагання відбуватимуться з п’яти видів спортивної гімнастики. За першість змагатимуть жіночі, чоловічі, змішані пари, а також жіночі та чоловічі групи. Триватиме турнір у Вінниці з 23 по 25 лютого.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ