Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Білорусь для війни проти України може передати рф озброєння і техніку — Генштаб

23 червня, 2022 - 17:16
Фото з фейсбук сторінки Генеральний Штаб ЗСУ

Білоруська сторона може передати Росії своє озброєння та військову техніку для бойових дій проти українських військ на донецькому чи херсонському напрямку, розповідає видання Суспільне мовлення України.

Про це 23 червня під час брифінгу в медіацентрі "Україна" заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексій Громов.

"За наявними даними, під приводом проведення занять, тренувань, зборових заходів на базах зберігання озброєння та військової техніки наразі проводить обслуговування і зняття цієї техніки зі зберігання. Враховуючи великі втрати агресора в озброєнні та військовій техніці, а також дещо кращий стан та умови зберігання цієї техніки на складах Збройних сил Білорусі, не виключено, що наш сусід надасть зазначене озброєння та військову техніку для російського агресора", — зазначив він.

На думку посадовця, озброєння можуть передати у розпорядження російських збройних формувань на східному чи південному напрямках.

"Цю техніку в подальшому може бути переміщено на донецький або херсонський напрямок ведення бойових дій для посилення угруповань противника", — пояснив військовий.

Громов додав, що на білоруській території нині перебувають спеціальні підрозділи російських силових структур, а також приватних військових кампаній. Ймовірно, вони готують диверсійно-розвідувальні групи.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ