При майстрах якось легше. Вони — як Атланти, держать небо на плечах. Тому і є висота.
Ліна Костенко, українська письменниця-«шістдесятниця», поетеса

КПВВ "Золоте" відкрили в односторонньому порядку, - ООС

24 березня, 2019 - 17:33
Фото з Facebook Iryna Gerashchenko

У неділю Командувач об'єднаних сил Сергій Наєв, представники Луганської обласної державної адміністрації та місцевої цивільно-військової адміністрації в односторонньому порядку відкрили контрольно-пропускний пункт в’їзду-виїзду "Золоте".

Як повідомляє прес-центр Операції об’єднаних сил, на КПВВ розгорнуто шість пунктів паспортного контролю, створено дванадцять робочих місць.

"На випадок ворожого обстрілу тут збудовані потужні бетонні укриття для відвідувачів та працівників КПВВ. Є пункт обігріву, місця для відпочинку. Можливості КПВВ – пропуск півтори тисячі автомобілів за одну робочу зміну", - йдеться в повідомленні.

Однак Наєв зазначив, що окупаційна влада не дала гарантій безпеки громадянам України, які хочуть скористатися КПВВ "Золоте".

"Українська влада звернулась до тристоронньої контактної групи та міжнародної моніторингової місії ОБСЄ з вимогою щодо забезпечення діяльності КПВВ "Золоте". Проте окупаційна влада вкотре красномовно довела ворожість своїх намірів, повне нехтування принципів моралі та гуманітарного права, не давши громадянам України, які бажають скористатись КПВВ "Золоте", гарантій безпеки", - сказав він.

Прес-центр ООС нагадує, що КПВВ "Золоте", починаючи з 2016 року, працює в односторонньому порядку.

"І лише злочинні наміри окупаційної влади, які націлені на знищення добробуту громадян, не дозволяють здійснювати повноцінне сполучення та перехід через лінію розмежування", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим, перший віце-спікер і представник України у гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко на своїй сторінці в Facebook повідомила, що окупанти не облаштували пункту пропуску на непідконтрольній території.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ