Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Ярош: "Правий сектор" буде поповнювати військові підрозділи

24 квітня, 2014 - 11:19

Лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош запевняє, що партія зробить усе від неї залежне, щоб зупинити зовнішню агресію і довести революцію до логічного завершення.

"Після втечі Януковича, що ознаменувала собою початок нової стаді Національної революції, було прийняте рішення про перетворення «Правого сектора» на політичну партію, котра при співдії з іншими націоналістичними структурами буде продовжувати боротьбу за створення української національної держави відповідно до вимог нової політичної реальності. Відповідно, нині «Правий сектор» діє у рамках чинного законодавства як політична партія, і саме цим визначається характер його участі у протидії російським агресорам та їхній агентурі", - йдеться у роз'ясненні Яроша, розміщеному на сторінці у ВК.

"Як політична партія, ми не можемо мати власних військових підрозділів. Але ми володіємо достатнім людським ресурсом, котрий буде корисним у захисті суверенітету та територіальної цілісності України. Так, зокрема, ми задіяли власне членство до формування батальйонів територіальної оборони «Дніпро», «Донбас» та «Слобожанщина». Представники «Правого сектора» будуть поповнювати і інші військові підрозділи, діяльність яких буде спрямована на захист незалежності нашої Вітчизни. Також ми будемо надавати будь-яку іншу посильну допомогу у боротьбі з окупантами", - розповів лідер "Правого сектора".

"Національна революція в Україні має продовжуватися. Нині вона зіткнулася з зовнішньою агресією. Однак ми зробимо все від нас залежне, щоб зупинити цю агресію і довести Національну революцію до її логічного завершення, а саме здобуття Української Самостійної Соборної Держави", - заявив Ярош.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ