Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

В Давосі багато політиків підтримують Україну — Крулько

24 травня, 2022 - 22:53
Фото Reuters

Багато політиків припинили симпатизувати росії і висловлюють підтримку Україні на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Про  це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів народний депутат України Іван Крулько. Нардеп зазначив, що перебуває поблизу так званого «Російського дому» у Давосі, який на час проведення всесвітнього економічного  форуму перетворили на «Дім російських воєнних злочинів».

«Це ключова фішка цього Давосу, в «Домі російських воєнних злочинів» багато людей, там відбувалися заходи, були кілька міських голів, які перебували під окупацією російських військ і зараз туди важко зайти, тому що дуже багато перехожих, учасників заходять для того, щоб подивитися на правду,  на страшну війну, яку принесла росія до України», — зазначив  Іван Крулько.

Попри це, за словами Крулька, в ЄС є політики, які хочуть, щоб Україна підписала капітуляційний договір, щоб і надалі вести бізнес з рф. Втім, є й ті, хто змінили свої погляди.

«Безумовно, багато хто змінили свою позицію, в тому числі  і традиційні політичні сили або політики, які симпатизували росії, вони або відмовчуються, або кажуть, що ми помилялися», — розповів нардеп.

Стежте за новинами Медіацентру Україна у наших соцмережах:

Website

Twitter

Facebook

YouTube

Telegram

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ