Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

З Львівщини на фронт передали транспорт та військове спорядження

24 травня, 2022 - 11:46
Фото з ФБ-сторінки голови ЛОВА

Вчора, 23 травня, настоятель львівського Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла отець Тарас Михальчук освятив перед відправкою на передову 15 автівок. Швидкі й маневрені пікапи і місткі мікроавтобуси придатні для евакуації людей, перевезення поранених та гуманітарних вантажів, а після нашої перемоги – для розмінування, патрулювання Держкордону та відбудови зруйнованих росією будинків та інфраструктури.

Також поїхали до наших хлопців-захисників 100 бронежилетів.

Про це зазначив у дописі на своїй ФБ-сторінці керівник Львівської ОВА.

«Усі транспортні засоби перевірили і перефарбували. Укомплектовані гуманітарною допомогою та бронежилетами, поїдуть вони військовим адміністраціям, поліції та прикордонникам у Донецькій, Луганській та Харківській областях. Крім того, 22 бронежилети відправили нашим воїнам від Асоціації українців у Люксембурзі, – йдеться, зокрема, у дописі Максима Козицького. – Тепер така допомога прямуватиме зі Львівщини на передову щомісяця. Дякую усім людям, які долучилися до важливого проєкту. Ці автомобілі та бронежилети обов'язково наблизять нашу перемогу».

А загалом Львівська обласна державна адміністрація, Громадська організація «Добро.Дій» та Міжнародний штаб допомоги українцям поставили перед собою мету допомогти надійним транспортом тим, хто першим дає відсіч ворогу – передати 1000 автомобілів на передову. Також обіцяють у ЛОВА  спільно з Львівським оборонним кластером передати 5 тисяч бронежилетів зі символічною назвою «Перемога». І нагадують, що від 24 лютого ЛОК  безкоштовно надав нашим воїнам уже понад 30 тисяч бронежилетів 4-го класу захисту.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День»

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ