Україна приречена бути однією з найкрупніших і найбагатших держав
Борис Олійник, український поет, академік, громадський діяч

Активісти вимагали від «Суспільного» працювати прозоро та відкрито

25 січня, 2018 - 13:17
Фото Павла Паламарчука

Сьогодні, 25 січня, кілька десятків активістів пікетували вхід до телерадіокомпанії «Львів». Причиною цьому стало звільнення понад 200 працівників каналу та перетворення його у «Суспільне» телебачення.

Активісти, більшість з яких були націоналісти та ветерани АТО, обклеїли вхідні ворота та пропускний пункт на територію каналу наліпками «Суспільне, люди не сміття», «Суспільне, працюй прозоро» та «Суспільне, працюй відкрито». Згодом вони перекрили в’їзд через ворота та вхід через КПП.

«Зараз із державним львівським телебаченням відбувається якась незрозуміла річ. Сюди присилають керівника із приставкою виконуючий обо’язки, який звільняє одразу понад 200 працівників. Колись рейтингові програми просто закриваються. Навіщо це все? Також якась незрозуміла ситуація із територією, де зараз базується телеканал. Він в привабливому місці неподалік центру міста. Таке враження, що цю територію хочуть заграбастати під черговий готель чи розважальний центр», - розповів один із активістів.

Також, за словами людей, схожі дії відбуваються по всіх державних телеканалах в інших областях України. Крім того, мітингувальників хвилює зникнення з ефіру патріотичних програм, в яких розповідалося про нашу армію, ситуацію в зоні АТО та про людей, які пройшли російсько-українську війну.

Людям вдалося прорватися на територію телерадіокомпанії. Там вони вимагали, щоб до них вийшла в.о. керівника і дала пояснення. Та через декілька хвилин вони знову повернулися за ворота. Після цього приїхало кілька екіпажів поліції і люди розійшлися.

Довідка «Дня»

Львівська обласна державна телерадіокомпанія створена 24 грудня 1957 року. Тоді також було відкрито телевежу на Високому Замку. До Львівської ОДТРК входить: телеканал «Львів» та радіостанція «Львівське радіо». Львівська обласна державна телерадіокомпанія була однією з перших обласних телерадіокомпаній в УРСР. На першому етапі охоплювала своєю творчою увагою територію всієї Західної України: Львівську, Івано-Франківську, Тернопільську, Волинську, Рівненську, Чернівецьку та Закарпатську області.

11 грудня 2017 року новою продюсеркою Львівської регіональної дирекції Національної суспільної телерадіокомпанії, яка зараз веде мовлення під логотипом ТРК «Львів», стала відома львівська журналістка Уляна Антоник. На початку січня на каналі повідомили про скорочення 219 зі 315 журналістів та про закриття кількох програм на каналі.

Автор: Павло Паламарчук

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ