Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Гройсман готовий очолити комітет з підготовки до Євробачення-2017

25 травня, 2016 - 17:27
Фото з архіву "Дня"

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про готовність очолити організаційний комітет з підготовки України до пісенного конкурсу "Євробачення", який проводитиметься в Україні у 2017 році.

Про це він заявив під час наради з питання проведення конкурсу у середу, повідомляє прес-служба уряду.

Гройсман вкотре наголосив, що питання про перенесення конкурсу до іншої країни не стоїть і Україна гідно його організує і проведе.

"Позиція уряду України полягає у тому, що "Євробачення" буде проведено в Україні. Тут немає бути жодних дискусій з цього приводу. Наше завдання, щоби ми "Євробачення" у 2017 році провели на високому організаційному рівні. Для цього усе, що буде потрібно, ми забезпечимо", - заявив прем’єр-міністр.

Глава уряду доручив Міністерству культури внести пропозиції щодо формування організаційного комітету. "Наше завдання - швидко визначити план дій і місце проведення конкурсу", - заявив він.

"Я готовий як прем'єр-міністр стати головою, співголовою цього комітету для того, щоб дуже чітко визначити, що все буде максимально швидко якісно, збалансовано і на високому рівні", - зазначив прем’єр.

Гройсман пообіцяв залучати позабюджетні ресурси для проведення конкурсу, а також ефективно і публічно їх використовувати.

Прем’єр також підкреслив необхідність забезпечення конкурентних і публічних умов для відбору міст, які висловили готовність приймати конкурс.

"Ця подія є можливою, завдячуючи неперевершеній Джамалі, її таланту. І сьогодні ми маємо таку можливість говорити про те, що настав той момент, коли ми можемо провести "Євробачення" в Україні. Відповідний досвід уже у нас є, завдячуючи Руслані, і ми зможемо зробити гарну подію", - сказав він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ