Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Порошенко заручився дуже сильною підтримкою від Трампа, - посол США

25 липня, 2017 - 15:00
Фото Руслана Канюки, "День"

Президент Порошенко отримав дуже сильну підтримку від президента Трампа, віце-президента Пенса та інших членів Кабінету під час їхньої зустрічі у Білому домі. Було дуже чітко зазначено, що США рішуче підтримує суверенітет і територіальну цілісність України. Про це розповіла посол США Марі Йованович на зустрічі зі студентами Літньої школи журналістики газети "День".

"Зустріч, яку ви, напевно, бачили в ЗМІ та з фотографій, відбулася в Овальному офісі Білого дому. Я не можу говорити за когось іншого, але, безумовно, коли ви перебуваєте в Білому домі в Овальному офісі, виникає особливе відчуття на таких зустрічах. Ця зустріч не була випадком у цьому сенсі. Вважаю, це була чудова зустріч, всі теми було розглянуто під час бесіди. Президент Порошенко отримав дуже сильну підтримку від президента Трампа, віце-президента Пенса та інших членів Кабінету. Було дуже чітко зазначено, що США рішуче підтримує суверенітет і територіальну цілісність України", - відзначила Марі Йованович.

Читайте матеріал студентів Літньої школи журналістики газети «День» із зустрічі з послом США Марі ЙОВАНОВИЧ.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ