Найстрашніші в житті ті люди, які прочитали одну книжку. З людиною ж, яка багато читає, завжди матимеш про що поговорити, і тобі поруч з нею нічого не загрожуватиме.
Іван Малкович, український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

Харківська облрада провалила програму територіальної оборони

25 вересня, 2014 - 13:25
Фото Reuters

Харківська облрада не підтримала програму заходів територіальної оборони на 2014 – 2015 роки.

За програму голосували 28 депутатів, проти – 0, утрималися – 5, не голосували 42. Для ухвалення документа необхідно не менше 67 голосів.

Проект програми передбачав формування і утримання підрозділів тероборони (в т.ч. батальйону тероборони і додаткового батальйону територіальної оборони), виділення та підготовку місць для зберігання зброї і боєприпасів та розміщення особового складу, забезпечення заходів бойового злагодження та бойової підготовки особового складу підрозділів територіальної оборони.

Також передбачалося всебічне матеріально-технічне забезпечення заходів територіальної оборони.

Передбачувані загальні обсяги фінансування заходів територіальної оборони Харківської області становили 8,6 млн грн (у т.ч. 2014 році – 7, 25 млн грн, 2015 – 800 тис. грн).

Пропонувалося фінансування заходів проводити за рахунок коштів обласного бюджету виходячи з його реальних можливостей.

Документ розкритикували депутати від Партії регіонів. Так, Володимир Алексєєв назвав його "​​меморандумом війни з Донбасом", а Вікторія Казакова – популістським, "оскільки він суперечить чинному законодавству і регламенту облради".

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Василь Хома аргументував необхідність ухвалення програми тим, що "нічого не буде потрібно, якщо ми не захистимо нашу землю: ні дорогих машин, ні квартир, ні бізнесу".

Депутат Олександр Давтян запропонував голосувати з цього питання в поіменному режимі, проте його пропозиція не знайшла підтримки більшості і голосування пройшло в таємному режимі.

Партія регіонів має найбільшу фракцію в облраді – понад 90 депутатів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ