Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

У Києві з’являться "антигрипозні" групи

26 січня, 2016 - 18:23
Фото Руслана Канюки, "День"

Міська влада закликає столичні підприємства дотримуватися протиепідемічних заходів, які сприятимуть зниженню захворюваності на грип та ГРВІ у Києві. Про це під час засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Києва повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає прес-служба міської влади.

"Завтра розпочинають роботу мобільні групи, які відвідуватимуть підприємства, виявлятимуть недоліки в організації протиепідемічного режиму та надаватимуть свої рекомендації. У першу чергу, це стосується підприємств з найбільш чисельними колективами, підприємств, працівники яких за родом діяльності спілкуються з великою кількістю відвідувачів. Ми готові надавати всю необхідну методичну та організаційну допомогу", - заявив він.

Насамперед, у всіх закладах та установах необхідно дотримуватися температурного режиму (не нижче +18 градусів), забезпечити регулярне миття й провітрювання приміщень, не допускати до роботи у колективах хворих працівників.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ