Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

За три місяці Грузія відправила в Україну понад 1 000 тонн гуманітарного вантажу

26 травня, 2022 - 15:45
Фото надала авторка

Понад тисячу тонн гуманітарного вантажу відправила Грузія в Україну після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Про це повідомив на брифінгу тимчасовий повірений у справах України в Грузії Андрій Касьянов.

До цієї допомоги входять в тому числі гуманітарні вантажі, сформовані, придбані за кошти, які були зібрані на окремому рахунку Посольства України в Грузії.

- На окремий рахунок Посольства надійшло 2 380 625 ларі (національна валюта Грузії – авт.), понад 57 тисяч доларів та 2, 6 тисяч євро. На зібрані кошти Посольство закупило 600 польових аптечок, які надійшли в Україну для потреб наших захисників. 50 тисяч доларів було витрачено на дитяче харчування. Понад 90 тисяч доларів були спрямовані на закупівлю засобів та інструментів тактичної медицини та медичного обладнання, передусім – це кровоспинні турнікети та дефібрилятори, витратні матеріали, - зазначив Андрій Касьянов.

Тимчасовий повірений у справах України в Грузії також зазначив, що з 24 лютого 2022 року на території Грузії перебувають 20 тисяч громадян України, з них близько 5 500 – це неповнолітні. Частина громадян України вже працевлаштована в Грузії в різних сферах.

Додамо, що Грузія на першому місці серед 191 країни з доставки гуманітарних вантажів в Україну. Такі дані в квітні оприлюднила «Укрпошта».

Тамта ҐУҐУШВІЛІ, Тбілісі

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ