Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

У Львові розслідують ажіотаж навколо продуктів харчування

27 лютого, 2015 - 14:39

Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розслідування ситуації, що склалася останнім часом з такими продовольчими товарами як цукор, борошно, соняшникова олія і гречана крупа, повідомив глава відділення АМКУ Андрій Басараба.

"Ми почали розслідування по цій ситуації, і коли воно буде готове, то ляже на стіл голові Львівської облдержадміністрації для подальший дій", - сказав Басараба на нараді у Львівській обладміністрації.

За його словами, ажіотаж навколо декількох продуктів і цінова політика торгових мереж можуть свідчити про певні зловживання або ж змову, однак він не виключає, що може існувати і змова постачальників.

За словами Басараби, львівське відділення звернулося до центрального офісу АМКУ, щоб розглянути ситуацію і з виробниками зазначених товарів.

Голова Львівської обладміністрації Олег Синютка дав доручення перевірити чи відповідають рівні торговельних націнок нормам, закладених у розпорядженні голови Львівської обладміністрації від 2013 року. За його словами, товарних запасів у Львівській області достатньо, а різке збільшення попиту на декілька товарів значною мірою зумовлено емоційним фактором.

Представники найбільших торговельних мереж області під час зустрічі акцентували увагу на тому, що виникають проблеми з постачальниками, які не знають, як формувати відпускні ціни. Вони наголошували, що їхніх товарних запасів борошн, цукру, гречки і соняшникової олії вистачає на кілька днів, а наступні поставки очікуються в найближчі дні.

Також у виступах представники торговельних мереж відзначали, що пік попиту припав на кілька останніх днів, а зараз зафіксована тенденція до зниження попиту.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ