Якщо ми вирішимо всі проблеми світу, але провалимо вирішення освітніх проблем, наші діти зруйнують те, що ми їм заповіли.
Томас Джефферсон, 3-й президент США, один з авторів Декларації незалежності США

В Україні стався спалах африканської чуми

28 березня, 2019 - 16:25
Фото: wikipedia.org

У Запоріжжі на 40 днів запровадили карантин через спалах африканської чуми свиней серед диких тварин, виявлений на території Національного заповідника "Хортиця".

Про це 28 березня повідомляє "Радіо Свобода".

Відзначається, що перші три випадки смерті диких кабанів на острові зафіксували 26 березня, а наступного дня експерти лабораторно підтвердили смерть тварин від африканської чуми.

Керівництво заповідника, повідомило, що на острові зафіксували вже 15 випадків смерті диких кабанів від африканської чуми.

Наразі працівники заповідника додатково обстежують територію острова.

"Загалом поголів’я диких свиней, за оцінками минулорічних обліків, складало близько 100 голів. Природні території, де знайдено загиблих тварин, підпадають під дію закону "Про охорону природного середовища", і Міністерство екології має надати методичні роз’яснення про подальші дії в умовах спалаху цієї хвороби", – заявив гендиректор заповідника Максим Остапенко.

За його словами, епідемія може знищити до 100% поголів’я диких тварин.

Відзначається, що тварини мігрують у весняний час і можуть опинитися за межами острова, тому влада Запоріжжя вирішила запровадити карантинні заходи.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ