Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Арешт екс-мера Слов'янська Штепи продовжили ще на 2 місяці

28 травня, 2017 - 09:47
Фото з сайту 112.ua

Ленінський райсуд Харкова продовжив ще на два місяці запобіжний захід для екс-мера Слов'янська Нелі Штепи, обвинуваченої у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та участь у діяльності терористичної групи.

Про це Укрінформу повідомив адвокат Олександр Шадрін.

"Нова суддівська колегія - напередодні за рішенням Апеляційного суду Харківської області справу передано з Комінтернівського райсуду до Ленінського райсуду - продовжила запобіжний захід для Штепи: вона залишається під арештом, тобто, в СІЗО ще на два місяці, до 25 липня 2017 року", - зазначив адвокат.

За його словами, обрання запобіжного заходу стало актуальним питанням слухання, оскільки термін арешту Штепи закінчувався опівночі 28 травня.

Як повідомив Шадрін, сторона захисту заявила клопотання про відвід колегії суддів, прокурорів, секретаря судового засідання та судового розпорядника з причини їх упередженості, а також у зв'язку з порушенням права на захист, професійних прав адвокатів: "У клопотаннях відмовлено".

"Чергове засідання суду призначено на 30 травня, на 11:00. Справу Штепи буде розглянуто заново в 4-й за ліком раз - через відводи суддів і зміни підсудності", - пояснив адвокат.

За його словами, сторона захисту має намір добитися зміни запобіжного заходу для Штепи: "15 травня скарга Штепи на порушення права на справедливий суд прийнята в Європейському суді з прав людини, і звідти вже затребували всі постанови судів про запобіжний захід для Штепи".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ