Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

ЗСУ продовжують нищити позиції ворога з РСЗВ HIMARS

28 червня, 2022 - 14:18
Фото defence-ua.com

Ракетні системи залпового вогню HIMARS, які Збройні Сили України отримали у рамках оборонної допомоги від США, продовжують нищити позиції ворога.

Так, вчора, 27 червня, ми розповідали про те, як ці РСЗВ знищували склади боєприпасів, бази, штаби та пункти управління армії РФ.

Водночас сьогодні стало відомо про те, що черговою "жертвою" HIMARS міг стати ще один "військовий склад рашистів" – місце базування особового складу ворога в Перевальську, що в Луганській області (близько 50 км безпосередньо від лінії зіткнення, тому цілком ймовірно, що розрахунки HIMARS працюють на максимальній відстані).

Крім того, в InformNapalm повідомляють про удари по позиціях рашистів в окупованій Кадіївці (понад 17 км від Перевальська) – ймовірно, це також робота американської РСЗВ.

23 червня стало офіційно відомо, що американські ракетні системи залпового вогню HIMARS офіційно прибули в Україну – всього ЗСУ мали отримати чотири таких системи. Крім того, у США повідомили, що чергова партія цих РСЗВ має приїхати в Україну вже в наступному місяці.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ