Шлях героя — це здійснити силою своєї віри прірву між тим, що людина бажає, і тим, що є реальне.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч

Японія укріплюватиме сили ПРО через "зростаючу" загрозу з боку КНДР

28 серпня, 2018 - 11:15
Фото: Reuters

В умовах збереження небезпеки ракетного удару з боку КНДР Японія буде продовжувати зміцнювати сили протиракетної оборони, говориться в поширеній японським урядом у вівторок Білій книзі з військових питань.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Її військові дії стали безпрецедентно серйозною загрозою національній безпеці Японії. В області базового визнання ядерної та ракетної загрози з боку КНДР не відбулося ніяких змін", - йдеться в документі, торкаючись раніше проведених КНДР випробувань балістичних ракет.

У ньому сидів, зветься "значущим" обіцянку КНДР щодо здійснення денуклеаризації, проте вказується, що поки слід чекати його втілення на практиці.

В даний час, говориться в Білій Книзі, Японія посилить свою протиракетну оборону за рахунок систем Aegis наземного базування.

У ній зазначається, що Японія буде зміцнювати союзницькі відносини зі Сполученими Штатами, оскільки ці відносини є "основою світу і безпеки в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні".

У Білій книзі підтверджуються територіальні претензії на архіпелаг Токто (японська назва Такесіма), на які претендує також Південна Корея, і так звані "північні території" - належать Росії південні Курильські острови. У книзі ці домагання називаються "невирішеними проблемами".

МЗС Південної Кореї у вівторок вже висловив Японії рішучий протест з цього приводу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...