Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

У Харкові відкрився третій національний EdCamp Ukraine

29 квітня, 2017 - 13:40
Фото автора

Майже 700 вчителів, представників освітніх громадських організацій, волонтерів та чиновників зібралися на (не)конференцію, щоб обговорити шляхи вирішення освітянських проблем. Відкрили захід міністр Лілія Гриневич разом із губернатором Харківщини Юлією Світличною, а також  натхненник EdCamp Ukraine 2017 – Олександр Елькін. А ще цілих вісім хвилин про своє бачення розвитку глобальних освітянських проблем розповідав учасникам (не)конференції міжнародний радник у сфері освіти сер Кен Робінсон (у запису, але дуже натхненно та цікаво).

«Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! – стверджують учасники події. – Ми – білі ворони на освітянському просторі, але не страждаємо від цього, навпаки: пропонуємо всім вчителям запастися білою фарбою!» А ще тут пропонують відростити… довгі хвости, тобто – не тільки навчатися самим, а запроваджувати у життя ті знання, що отримали під час  заходу, та збагачувати їх особистим досвідом і «тягнути» за собою всіх, хто потрапив до сфери впливу.

(Не)конференція буде йти протягом двох діб. Весь перший день Лілія Гриневич планує бути присутньою на усіх заходах, брати участь в обговореннях та дискусіях, знайомитися з цікавим досвідом вчителів-інноваторів України та 130-ти іноземних освітян, що приїхали побачити українські напрацювання  та поділитися особистими.

EdCamp Ukrainе – інноваційні ініціативи «знизу» – дають надію на те, що український освітній простір має потенціал для кардинальних змін. А підтримка цих ініціатив з боку міністра – свідчить, що «процес пішов», і чиновникам залишається тільки встигнути його очолити.

Ірина Шевченко, Харків. Фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...