Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Російський опозиціонер Навальний подав заявку на антикорупційний мітинг у Москві 12 червня

29 травня, 2017 - 11:55
Фото vmdaily.ru

Сьогодні російський опозиційний політик Олексій Навальний подав до мерії Москви заявку на проведення 12 червня мітингу проти корупції. Копія документа опублікована у понеділок на сайті засновника «Фонду боротьби з корупцією». Фото із відповідною заявою опозиціонер розмістив у своєму твіттер-акаунті.

Організатори акції, як повідомляється, планують провести ходу від площі Тверської застави до Мисливського ряду, де і запланований мітинг. Заявлена кількість учасників акції – до 15 тисяч людей. Активісти мають на меті закликати розслідувати факти корупції серед високопосадовців Росії.

Мітинги 12 червня заплановані в багатьох містах Росії. У понеділок також була подана заявка на акцію в Омську.

Про плани провести акцію 12 червня, в День Росії, Навальний повідомляв ще в квітні, передає Радіо Свобода.  Заклик знову вийти на антикорупційні акції протесту, за словами політика, пов’язаний з тим, що влада так і не відповіла на інформацію про можливу причетність до корупції голови уряду Дмитра Медведєва.

Нагадаємо, на антикорупційній акції у Москві 26 березня затримали більше 500 людей.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ